Kunder mm

Postadress
Markbladet Tryckeri AB
Box 2035
511 02 Skene

Besöksadress
Industrigatan 12
511 62 Skene

Besökstider
må–fr: 08.00–16.30

oFFERT

  • Exempelvis "10 000 ex"
  • Ange vid specifika önskemål om papperstyp, tryckdag samt övrig relevant information.

Kontakta oss

Ledning & styrelse

Christofer Hammarström
VD

christofer@mb-t.se
0320210353
0738 169 299

Ann
Hammarström
Ekonomichef

ann@mb-t.se
0320-21 03 52
0703 301 501

Dan
Hammarström
Ägare/
Styrelseordförande

Dan Hammarström är huvudägare i Markbladet Tryckeri AB. Hans far, Birger Hammarström, startade tidningen Markbladet 1967 och under åren som följde startade Birger tillsammans med Dan upp den tryckeriverksamhet som idag har blivit Markbladet Tryckeri AB. Dan är idag rådgivare och styrelseordförande i bolaget och hans son Christofer har tagit över den dagliga driften och VD-rollen. 

försäljning

Christofer Hammarström
Säljare/
Offert

christofer@mb-t.se
0320-21 03 53
                            0738 169 299

reparation & underhåll

Peter
Uhlman

Peter@mb-t.se
0320 - 21 03 58
0730 815 594

Jan-Åke Gereonsson
jan-ake@mb-t.se
0320-21 03 63

Kontor &
administration

Ulf Johansson
Projektledare

ulf@mb-t.se
0320-21 03 55

Stefan Berntsson
Projektledare

stefan@mb-t.se
0320-21 03 57

Malin Österberg
Projektledare
Mammaledig

 

prepress &
repro

Gheorghe Dacau
repron@mb-t.se
0320-21 03 61

Michael Kjeldsen
repron@mb-t.se
0320-21 03 61

frakt & leverans

Niklas Källgren
niklas@mb-t.se
0320-21 03 56

Lennart Franzén
0320-21 03 56

0320 210 350 info@mb-t.se