Kunder mm

Postadress
Markbladet Tryckeri AB
Box 2035
511 02 Skene

Besöksadress
Industrigatan 12
511 62 Skene

Besökstider
må–fr: 08.00–16.30

oFFERT

  • Exempelvis "10 000 ex"
  • Ange vid specifika önskemål om papperstyp, tryckdag samt övrig relevant information.

Kontakta oss

Ledning &
styrelse

Christofer Hammarström
VD

christofer@mb-t.se
0320210353

Ann
Hammarström
Ekonomichef

ann@mb-t.se
0320-21 03 52

Dan
Hammarström
Ägare/Styrelseordförande

Dan Hammarström är huvudägare i Markbladet Tryckeri AB. Hans far, Birger Hammarström, startade tidningen Markbladet 1967 och under åren som följde startade Birger tillsammans med Dan upp den tryckeriverksamhet som idag har blivit Markbladet Tryckeri AB. Dan är idag rådgivare och styrelseordförande i bolaget och hans son Christofer har tagit över den dagliga driften och VD-rollen. 

försäljning

Christofer Hammarström
Innesäljare/Offert

christofer@mb-t.se
0320-21 03 53

Andreas Süvari 
Utesäljare/Nykontakt

andreas.suvari@mb-t.se
0705 49 65 66

reparation & underhåll

Jan-Åke Gereonsson
jan-ake@mb-t.se
0320-21 03 63

Kontor &
administration

Fredrik Sköld
Produktionschef

fredrik@mb-t.se
0727 10 76 86

Ulf Johansson
Projektledare

ulf@mb-t.se
0320-21 03 55

Malin Österberg
Projektledare

malin@mb-t.se
0320-21 03 54

Stefan Berntsson
Utveckling/IT

stefan@mb-t.se
0320-21 03 57

prepress &
repro

Gheorghe Dacau
repron@mb-t.se
0320-21 03 61

Michael Kjeldsen
repron@mb-t.se
0320-21 03 61

frakt & leverans

Niklas Källgren
niklas@mb-t.se
0320-21 03 56

Lennart Franzén
0320-21 03 56

0320 210 350 info@mb-t.se